Jaspis pro svou širokou škálu zemitých barev a dostupnost byl od pradávna používán k výrobě předmětů a pečetítek. Kromě praktického využití mu byla připisována i magická moc.

Tyrkysový jaspis regalit

Tyrkysový jaspis regalit je kamenem, který nás propojuje do duchovního světa. Pokud se používá při meditaci, prohlubuje spojení s naším duchovním Já a pochopení naší podstaty jako duchovní bytosti. Vynáší na povrch všechny skryté věci, které skrývá naše duše a navozuje pocit bezpečí a čistých myšlenek, zatímco zahání pocity strachu. Pomáhá nám také vnímat okolní krásu světa a ve vztahové rovině navozuje harmonii s ostatními. 

Jak pečovat o Jaspis

Jaspis čistíme pod proudem vlažné vody nebo ho necháme přes noc v misce s vodou a křišťálem. Poté ho vystavíme na přímé slunce a necháme ho nabít. 

Ruční výroba

Všechny náramky jsou ručně a s láskou vyrobené, balené v dárkovém organzovém sáčku. Minerální náramky jsou energeticky nabité.

Kvalitní materiály

Používám pouze kvalitní korálky z drahých kamenů a minerálů, rudrakshy a exotických dřevin. Levné napodobeniny u mě nenajdete.

Úpravy na přání

Pokud chcete náramek jakkoli upravit, jinou kombinaci korálků, změnit velikost nebo barvu šňůrky, napište mi a moc ráda Vám vyhovím.