Náramek růženín broušený

Výrobce
Magic Beads

Kód produktu
RUZDB4

Cena
450 Kč

ks

Náramek z broušeného růženínu 4mm doplněný o stříbrný korálek Více

Růženín broušený o průměru 4mm

kovový korálek se stříbrnou povrchovou úpravou (neobsahuje nikl)

navlečeno na silném pružném elastomeru v univerzální dámské velikosti 17 cm

Růženín

Růženín je kamenem lásky a srdce. Pomáhá projevovat city, podněcuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost, citlivost a vnímavost vůči ostatním i sobě samému. Podporuje fantazii, trpělivost, inspiraci a tvořivost. Dává sílu k odpuštění a učí nás sebeúctě a sebelásce. Příznivě působí při úzkostech, odstraňuje apatii, strach, zlost, nelibost a pocity viny. 

Jak pečovat o Růženín

Růženín je třeba čistit a dobíjet každých 14 dní. Jeho očistu je vhodné provést pod proudem vlažné vody, kdy krystal pod vodou podržíme několik minut. Růženín se v žádném případě nenabíjí na slunci, protože by mohl velmi snadno vyblednout. Dobíjíme ho při měsíčním světle nebo položením na nabitý ametyst nebo krystal.

Ruční výroba

Všechny náramky jsou ručně a s láskou vyrobené, balené v dárkovém organzovém sáčku. Minerální náramky jsou energeticky nabité.

Kvalitní materiály

Používám pouze kvalitní korálky z drahých kamenů a minerálů, rudrakshy a exotických dřevin. Levné napodobeniny u mě nenajdete.

Úpravy na přání

Pokud chcete náramek jakkoli upravit, jinou kombinaci korálků, změnit velikost nebo barvu šňůrky, napište mi a moc ráda Vám vyhovím.