Minerální náramky jsou navlečené na pružném pevném elastomeru.

Dámské náramky jsou pro Vás připravené v univerzální velikosti 17 cm, která odpovídá obvodu zápěstí 15-17 cm.

Pánské náramky jsou ve velikosti 21 cm, odpovídající obvodu zápěstí 19-21 cm. 

Jestliže Vám uvedené rozměry nevyhovují a přejete si jinou velikost náramku, uveďte prosím Váš požadavek v posledním třetím kroku objednávky (Dodací údaje) v části "Poznámka k objednávce". 

Velikost náramků se shamballa šňůrkou si můžete sami upravit přesně tak, jak potřebujete.

Pokud si přejete jakoukoli jinou úpravu náramku, vlastní kombinaci kamenů a ozdobných komponentů nebo jinou barvu shamballa šňůrky, kontaktujte mě na emailu info@magicbeads.cz a velmi ráda Vám vyhovím.

Všechny náramky vyrábím s velkým důrazem na kvalitní materiály a zpracování, přesto se může stát, že se Vám během nošení poškodí. V takovém případě mě prosím kontaktujte, abychom se domluvili na co nejrychlejší opravě a Vy jste nemuseli být bez svého oblíbeného náramku příliš dlouhou dobu.

Ruční výroba

Všechny náramky jsou ručně a s láskou vyrobené, balené v dárkovém organzovém sáčku. Minerální náramky jsou energeticky nabité.

Kvalitní materiály

Používám pouze kvalitní korálky z drahých kamenů a minerálů, rudrakshy a exotických dřevin. Levné napodobeniny u mě nenajdete.

Úpravy na přání

Pokud chcete náramek jakkoli upravit, jinou kombinaci korálků, změnit velikost nebo barvu šňůrky, napište mi a moc ráda Vám vyhovím.